Kategorie

Prohlédnuté produkty

Průmyslový ventilátor DALAP TFO 150

Skladem

1 ks

Dalap

9747

Cena vč. DPH: 1 589 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na

Průměr 162 mm
Průtok vzduchu 200 m3/h
Teplota max 40 °C
Otáčky 1300 min
Statický tlak 50 Pa
Akustický tlak 33 dB/1m
Napájení 230/50 V/Hz
Příkon 36 W
Krytí 24 IP
Váha 2

Průmyslový ventilátor je určený na odtah vzduchu přímo skrz zeď z průmyslových objektů, prodejen, kuchyní, barů, malých hal apod. Ventilátor je opatřen vestavěnou tepelnou ochranou proti přehřátí. Kuličková ložiska v motoru zajišťují dlouhou životnost, která je určena nejméně na 40 000 hodin. Stupeň ochrany motoru je IP 44.

 

Zapojení

Zapojení je velmi jednoduché, jediné co potřebujete je malý plochý šroubovák a 10 minut volného času. Po rozmontování přípojné krabičky naleznete tři volná místa pro zapojení kabelu, každé místo je označené písmenem. Nahoře je písmeno "N", zde se zapojí nulový vodič. Dále je uzemňovací kabel. Jako poslední spodní pozice je zde písmeno "L", kde se zapojí fázový vodič (220V).

 

Příslušenství

K ventilátoru doporučujeme zakoupit také regulátor otáček pro pohodlnou a plynulou regulaci výkonu, a také větrací mřížku se žaluzií pro zakrytí otvoru ventilátoru z druhé strany.

 .

Orientační výpočet ventilátoru jsme pro Vás připravili ZDE.

 


Montáž

Upevní se přímo na zeď pomocí šroubů. Vrtule ventilátoru je z hliníkového plechu. Na přední straně je síťka z ocelového drátu. Ventilátor je vybaven kabelem pro dálkové použití.

 

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru