Kategorie

Prohlédnuté produkty

Potrubní ventilátor Vents 125 VKO L s ložisky

Skladem

1 ks

Vents

5306

Cena vč. DPH: 429 Kč

za 1 ks

Sdílejte také naVnější ventilátor do potrubí Vents 125 VKO L s kuličkovými ložisky do potrubí průměru 125 mm pro odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor přímo přes stěnu nebo na kratší vzdálenosti.

Více detailů

Průměr 125 mm
Průtok vzduchu 185 m3/h
Kuličková ložiska ano
Automatická žaluzie ne
Časový spínač ne
Čidlo vlhkosti ne
Čidlo pohybu ne
Teplota max 40 °C
Otáčky 2400 min
Statický tlak 57 Pa
Akustický tlak 38 dB/1m
Napájení 230/50 V/Hz
Příkon 16 W
Jmenovitý proud 0,10 A
Krytí X4 IP
Váha 0,48 kg

Potrubní ventilátor zúžený je určen k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor. Jakými jsou kanceláře, koupelny, prodejny, kuchyně, toalety, spižírny atd. Ventilátor je určen pro montáž do potrubí. Pro montáž ventilátoru ve svislé poloze je doporučeno použít ventilátor s kuličkovými ložisky. Vzhledem ke svým technickým parametrům jsou tyto ventilátory určeny k použití pro kratší ventilační potrubí s nízkou tlakovou ztrátou maximálně do 7,5 metrů, případně k odsávání přímo přes stěnu. Ventilátor je kompatibilní se vzduchovody shodného průměru. Tělo ventilátoru je vyrobeno z hmoty ABS.

Tento ventilátor je bez přídavných funkcí, takže jeho zapojení je velmi jednoduché. Ventilátor také používá střídavý motor a tak není podstatné, kam zapojíte fázový a kam nulový vodič.

.

Vybavení ventilátoru : 

Kuličková ložiska -  Kuličková ložiska prodlužují životnost ventilátoru z 5.000  na 30.000 provozních hodin. Ventilátor s kuličkovými ložisky doporučujeme pokud je ventilátor instalován do stropu nebo bude využíván k častému či nepřetržitému provozu.

 

Orientační výpočet ventilátoru jsme pro Vás připravili ZDE.

 

 

Výhody tohoto ventilátoru :

Tento typ ventilátoru je na jedné straně rozšířený na stejný průměr jako potrubí. To umožňuje přímo na ventilátor nasadit různé tvarovky, nebo spojky.

Na ventilátor je možné například nasadit rozbočku T a lze tak odsávat ze dvou míst zároveň.

Nebo lze na ventilátor nasadit montážní rámeček a díky tomu lze ventilátor namontovat přímo na zeď.

Další výhodou je snadné napojení na potrubí. Ventilátor je na jedné straně rozšířený na stejný průměr jako potrubí (tato strana slouží k napojení tvarovek, spojek, redukcí atd.) Z druhé strany je ventilátor zůžený na rozměr, který pasuje do potrubí (tato strana slouží pro spojení ventilátoru s potrubím).

 

.

.

.

.

100% kompatibilita s našim potrubím = bezproblémová a rychlá instalace :

 

Ventilátor je plně kompatibilní s potrubím stejného průměru - PVC , PVC flexi , AL flexi, Euro Al a izolované potrubí. Potrubí lze nasunout přímo na ventilátor bez jakékoliv redukce. 

.

 

 

Ventilátor do potrubí Vents 125 VKO L s ložisky

13 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru