Kategorie

Prohlédnuté produkty

Ventilátor Dalap 125 BFAZ 12V - hliníkový - časový spínač

Skladem

1 ks

Dalap GmbH

4239

Cena vč. DPH: 1 127 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na


Domovní ventilátor Dalap 125 BFAZ 12 napájen nízkým napětím 12 V s časovým spínačem. Výhodou tohoto ventilátoru je tichý a úsporný provoz určen k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor.

Více detailů

Průměr 125 mm
Průtok vzduchu 149 m3/h
Kuličková ložiska ne
Automatická žaluzie ne
Časový spínač ano
Čidlo vlhkosti ne
Čidlo pohybu ne
Termostat ne
Otáčky 2300 min
Statický tlak 47 Pa
Akustický tlak 33 dB/3m
Napájení 12/50 V/Hz
Příkon 16 W
Jmenovitý proud 1,70 A
Krytí 34 IP
Váha 0,72 kg

Jedná se o vysoce kvalitní a spolehlivý ventilátor od německého výrobce Dalap Gmbh. Ventilátor Dalap 125 BFA 12 s hliníkovým předním panelem a patentovaným motorem je napájen 12V. Výhodou tohoto ventilátoru je tichý provoz a možnost instalace do velmi vlhkého prostředí.

Ventilátor lze namontovat jak na stěnu, tak do stropu. Jelikož se jedná o malý ventilátor, tak s ohledem na jeho technické parametry je vhodný pro odsávání vzduchu pouze přes stenu, případně potrubím o délce cca 3 metry.Tento ventilátor je určen k odsávání  vzduchu z bytových a nebytových prostor, především z koupelny, toalety, kuchyně, malé kanceláře, sklepy, spíže apod.

K ventilátoru je nutno použít transformátor (není součástí dodávky) na přeměnu 230V na 12V.

.

Orientační výpočet ventilátoru jsme pro Vás připravili zde VÝPOČET VENTILÁTORU

Výbava: 

Časový spínač (časovač): Časový spínač slouží ke zpoždění vypnutí ventilátoru v rozsahu 2 - 30 minut. Pomocí ovládacího kolečka, na řídící jednotce ventilátoru, si nastavíte požadovou hodnotu. Nastavení se provádí pomocí malého šroubováčku, otáčením do levé či pravé strany. Otáčejte nastavovacím kolečkem velmi opatrně a s citem, hrozí utržení při hrubém a bezcitném zacházení!

100% kompatibilita s našim potrubím = bezproblémová a rychlá instalace :

 Ventilátor je plně kompatibilní s potrubím stejného průměru - PVC , PVC flexi AL flexiEuro Al izolované potrubí. Potrubí lze nasunout přímo na ventilátor bez jakékoliv redukce a to i v případě použití zpětné klapky, jelikož zpětná klapka nemění průměr ventilátoru, pouze jej prodlužuje o 14mm. 

potrubí

 

15 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru