Kategorie

Prohlédnuté produkty

Vzduchotechnické potrubí čtyřhranné 234x29mm/ 1m - ULTRAPLOCHÉ

Skladem

1 ks

2154

Cena vč. DPH: 239 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na

Vzduchotechnické plastové čtyřhranné potrubí z PVC bílé barvy, rozměru 234 x 29 mm, délky 1 m pro odvětrání bytových prostor.

Více detailů

Rozměr 234 x 29 mm
Délka 100 cm
Materiál PVC
Teplota max. 45°C
Vnitřní rozměr 234 x 29 mm
Vnější rozměr 236 x 31 mm

Ploché potrubí, PVC, plastové, ventilační, obdélníkové, ploché, potrubí, k, odsavačům, digestřím, best, Mora, ct,  plastový, větrací, kanál, trubkový, čtyřhranný, plochý, vzduchovod, vzduchovody, vzduchotechnické, vzduchová, trubka. 

Jedná se o ultraploché potrubí. Navrženo pro větrání menších prostor v rámci bytové výstavby jako např. kuchyní, koupelen, WC a podobně. Velkou výhodou je nízká hmotnost tedy i rychlá a jednoduchá montáž. Díky estetickému vzhledu a široké nabídce spojovacích prvků můžete vytvářet poměrně složité rozvody. V případě potřeby můžete jednoduše upravit délku pomocí malé pilky na kov. Systém nepodléha korozi, tudíž má dlouhou životnost.

Ploché potrubí je plně kompatibilní s ultraplochými tvarovkami - nejsou potřeba žádné redukce, potrubí se pouze nasune na tvarovku a zajistí izolační páskou na vzduchotechnické potrubí. Pro spojení 2ks potrubí je potřeba spojka vnější . 

Na obrázku je příklad potrubí spojeného srozbočkou, spojkou a kolenem.

spojení plochého potrubí

4 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru