Kategorie

Prohlédnuté produkty

Stropní ventilátor Westighouse 78623 Industrial Espreso

Skladem

1 ks

Westinghouse

5196

Cena vč. DPH: 2 999 Kč

za 1 ks

Sdílejte také na
Stropní ventilátor Westinghouse 78623 Industrial Espreso průměru 142 cm je vhodný do místnosti velikosti do 25 m2, 1 barva lopatek, bez světla, bez řetízkového ovládání. Stropní ventilátor se zpětným chodem pro letní a zimní provoz.

Více detailů

Velikost místnosti do 25 m2
Průměr 142 cm
Barva lopatek 1 barva - espresso
Zpětný chod ano
Světlo ne
Počet rychlostí 4
Dálkové ovládání regulátor otáček na zeď v příslušenství
Řetízkové ovládání ne
Příkon motoru 11/26,6/51,1/61,8 W
Otáčky 91/138/192/213 otáček za minutu

Westinghouse stropní ventilátory jsou více než 100 let důkazem kvality a spolehlivosti značky Westinghouse, která je kvalitou, bezporuchovostí a moderním designem ventilátorů tržním vůdcem nejen stropních ventilátorů, ale také světelného průmyslu v USA a v Evropě.

Westinghouse 78623 - Industrial Espreso je dokonale zpracovaný a precizně vyrobený, vybavený unikátním tvarem lopatek a čtyř rychlostním motorem pro možnost regulování rychlosti ventilovaného vzduchu přesně dle vaší potřeby.Spotřeba stropních ventilátorů je mnohdy nižší než u klasické 60W žárovky.
Všechny stropní ventilátory značky Westinghouse mají zpětný chod, kterým lze ventilátor přepnout do "zimního režimu", který vysává ze spodní části místnosti studený vzduch ke stropu a teplý vzduch, který se hromadí u stropu tlačí dolů a šetří tak náklady za topení až o 30%. V létě stropní ventilátor fouká vzduch dolů a příjemně chladí.
Pro snadnější a pohodlnější ovládání a nastavení stropního ventilátoru lze dokoupit dálkové ovládání. Tyto komponenty naleznete zde. Pro ventilátory s upínacím systémem "DOWNROD" a "DUAL MOUNT SYSTEM" lze také dokoupit prodlužovací tyče, díky kterým lze ventilátory efektivně využívat i v místnostech s vysokými stropy.

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přejít nahoru