Osobní odběr prodejna Libochovice :  Osobní odběr je možné provést na naši kamenné provozovně v Libochovicích, která je uvedena v sekci Kontakty. Při osobním odběru je možnost zaplatit hotově, předem na účet nebo platební kartou. Vzhledem k velikosti prodejny, není na prodejně celý sortiment a některé zboží je v omezeném množství. Vždy vyčkejte na potvrzující email připravení vaší objednávky. Osobní odběr na naší prodejně je ZDARMA a není nijak zpoplatněn.

Osobní odběr na 500 výdejních místech GEIS Point CZ :  Při osobním odběru je možnost zaplatit hotově, nebo předem na účet. Osobní odběr je zpoplatněn – při platbě předem na účet 59,-Kč a při platbě v hotovosti 89,-Kč . Na pobočky je možné doručit pouze zásilky o maximálním rozměru 80 cm x 60 cm x 42 cm a váhou do 15kg. Vzhledem k tomu, že se nejedná o naše prodejny, ale o výdejní místa, musíme zásilku na místo doručit z našeho skladu. Zásilku na odběrném místě může převzít za Vás i někdo Vámi pověřený a bude potřebovat číslo zásilky, svůj průkaz totožnosti a musí vědět Vaše jméno a adresu na zásilce. Doba doručení na výdejní místo je cca 2 pracovní den v odpoledních hodinách.

Rychlá spediční doprava GEIS:  Zboží  Vám bude doručeno následující pracovní den od expedice. V ceně dopravy je telefonický kontakt dopravce o doručování balíku. Běžný rozvozový čas u této dopravy jsou všední dny od 8 do 18 hodin. Možné je doručování zásilek do 50 kg. O odeslání budete informováni emailem spolu s číslem zásilky, kdy pohyb zásilky je možné sledovat zde :   GEIS pohyb zásilky online   

Česká pošta : Zboží Vám bude doručeno nejpozději do 2 pracovních dnů od expedice zásilky. Česká pošta je schopna doručit zásilky maximálně do 30 kg a max délkou jedné strany 120cm.  Zásilky přesahující rozměr jedné strany 120cm jsou automaticky zasílány přepravní službou GEIS a cena dopravy je snížena na cenu společnosti GEIS. O odeslání budete informováni emailem spolu s číslem zásilky, kdy pohyb zásilky je možné sledovat zde :       Česká pošta pohyb zásilky online   

 

 

Ceny dopravy

GEIS Point CZ Zásilková přeprava GEIS 

Platba předem na účet 99 kč
Platba dobírkou 129 kč
Objednávka nad 8.000 kč ZDARMA

Česká pošta Zásilková přeprava ČESKÁ POŠTA 

Platba předem na účet 89 kč
Platba dobírkou 119 kč
Objednávka nad 8.000 kč ZDARMA

GEIS Point CZZásilková přeprava GEIS Point CZ

Platba předem na účet 59 kč
Platba dobírkou 89 kč
Objednávka nad 8.000 kč ZDARMA


 


 

Reklamace - poškození zásilky

Reklamace mechanického poškození z přepravy: Zákazník je povinen překontrolovat obal zásilky a převzít ji pouze pokud není nijak poškozena. V opačném případě je nutné sepsat s řidičem škodní protokol nebo zásilku odmítnout. Mechanické poškození výrobku v neporušeném obalu je nutné nahlásit nejpozději druhý den od převzetí zásilky dopravci (ČP, GP ). Na pozdější reklamace tohoto charakteru nebude brán zřetel s ohledem na reklamační podmínky přepravce.

V případě jakýchkoli problémů s dopravou zboží Vám poradíme na naší telefonní lince 775 956 903

 


Přejít nahoru